Sukces w Mistrzostwach Miasta w czwórboju l.a

Dziewczęta z klasy VIB zdobyły srebrne medale , a ich koledzy brązowe w Mistrzostwach Miasta w czwórboju lekkoatletycznym. Najlepsi uczniowie z białostockich szkół startowali w czterech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 600m( dziewczęta) i 1000m ( chłopcy)

Najlepszą zawodniczką zespołu i miasta została Oliwia Olszewska, która uzyskała najlepszy łączny rezultat – 247 pkt .Oliwia była też najlepszą zawodniczką w biegu na 600m, piłeczką palantową najdalej rzucała Aleksandra Stocka, Ola osiągnęła także najlepszy wynik w skoku w dal -3.95m.

Najlepszym zawodnikiem naszej szkoły został Szymon Chrzanowski -176pkt . Był najlepszy w skoku w dal, biegu na 1000m najdalej piłeczką palantową rzucał Dawid Sarosiek- 49m, a na 60m najszybciej biegał Szymon Jasiński.

Drużyna dziewcząt: Oliwia Baran, Oliwia Dermiaha, Oliwia Olszewska, Aleksandra Stocka, Maria Zdanowicz, Patrycja Kisiel, nauczyciel Bożena Laskowska

Drużyna chłopców: Szymon Chrzanowski, Szymon Jasiński, Tomasz Sobolewski, Tomasz Baranowski, Marcin Rzepnicki, Dawid Sarosiek, nauczyciel Marcin Puciłowski