Konkursy ogólnopolskie
Nazwisko i imię | Klasa | Nazwa konkursu | Miejsce | Ranga konkursu | Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Słomiński Kacper | II c | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | wyróżnienie | ogólnopolski | Małgorzata Kuźmicka |
Zyskowska Julia | II c | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | wyróżnienie | ogólnopolski | Małgorzata Kuźmicka |
Wielogóska Emilia | II d | „Alfik Humanistyczny” | III miejsce w województwie | ogólnopolski | Anna Bogusz |
Jóżwiak Adam | II d | „Alfik Humanistyczny” | VII miejsce w województwie | ogólnopolski | Anna Bogusz |
Bełbot Oliwier | II e | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Ewa Wojciuk |
Kowalczuk Maciek | II e | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Ewa Wojciuk |
Smolej Laura | II e | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Ewa Wojciuk |
Smolej Laura | II e | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | wyróżnienie | ogólnopolski | Ewa Wojciuk |
Wileńska Anna | II e | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | wyróżnienie | ogólnopolski | Ewa Wojciuk |
Cherry Nina Katarzyna | II f | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | wyróżnienie | ogólnopolski | Justyna Papież |
Włostowski Marcin | II f | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | wyróżnienie | ogólnopolski | Justyna Papież |
Frąszczak Milena | II h | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Milena Kraszewska |
Siwicki Alan | II h | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Milena Kraszewska |
Zimnoch Maria | II h | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Milena Kraszewska |
Korbut Błażej | III b | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Elżbieta Nowik |
Ornowska Zuzanna | III b | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Elżbieta Nowik |
Trojgo Zuzanna | III b | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Elżbieta Nowik |
Słomińska Aniela | III b | „Alfik Humanistyczny” | Dyplom laureata za 1 miejsce w województwie, 5 miejsce w kraju | ogólnopolski | Elżbieta Nowik |
Trojgo Zuzanna | III b | „Alfik Humanistyczny” | Dyplom uznania za bardzo dobry wynik, 2 miejsce w województwie, 16 miejsce w kraju | ogólnopolski | Elżbieta Nowik |
Korbut Błażej | III b | „Alfik Humanistyczny” | Dyplom uznania za bardzo dobry wynik, 5 miejsce w województwie, 108 miejsce w kraju | ogólnopolski | Elżbieta Nowik |
Gnyś Wiktoria | III c | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Marzenna Winsko |
Kraszewska Joanna | III c | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Marzenna Winsko |
Marcinkiewicz Karolina | III d | „Alfik Humanistyczny” | bardzo dobry wynik | ogólnopolski | Anna Tomczyk |
Szymborska Anna | III d | „Alfik Humanistyczny” | bardzo dobry wynik | ogólnopolski | Anna Tomczyk |
Goroszewski Maciej | III g | „Konkurs Matematyczny KANGUREK” | wyróżnienie | ogólnopolski | Elżbieta Ławreszuk |
Goroszewski Maciej | III g | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | I miejsce | ogólnopolski | Elżbieta Ławreszuk |
Homza Dominika | III g | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | Wynik bardzo dobry | ogólnopolski | Elżbieta Ławreszuk |
Wasilewska Wiktoria | III g | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | Wynik bardzo dobry | ogólnopolski | Elżbieta Ławreszuk |
Laskowski Cezary | III g | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | Wynik dobry | ogólnopolski | Elżbieta Ławreszuk |
Wiszowata Amelia | III g | „Konkurs Humanistyczny OMNIBUS” 2017 | Wynik dobry | ogólnopolski | Elżbieta Ławreszuk |
Konkursy wojewódzkie
Nazwisko i imię | Klasa | Nazwa konkursu | Miejsce | Ranga konkursu | Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Sieńkowska Nikola | I a | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | nagroda | wojewódzki | Urszula Falkowska |
Busłowska Paulina | II c | „Mistrz origami” | III miejsce | wojewódzki | Małgorzata Kuźmicka |
Czarniecki Mateusz | II c | „Mistrz origami” | wyróżnienie | wojewódzki | Małgorzata Kuźmicka |
Krasoń Sandra | II c | „Mistrz origami” | wyróżnienie | wojewódzki | Małgorzata Kuźmicka |
Snarska Ewelina | II c | „Mistrz origami” | wyróżnienie | wojewódzki | Małgorzata Kuźmicka |
Zyskowska Julia | II c | „Mistrz origami” | wyróżnienie | wojewódzki | Małgorzata Kuźmicka |
Polińska Zuzanna | II d | Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość – Białystok 2017” | wyróżnienie | wojewódzki | Urszula Jurczykowska |
Kochanowicz Marysia | II e | IX edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Przygody Tymoteusza Rymcimci” | nagroda | wojewódzki | Ewa Wojciuk |
Smolej Laura | II e | „V edycja Podlaskiego konkursu recytatorskiego podsumowującego działania związane z priorytetem MEN” | III miejsce | wojewódzki | Ewa Wojciuk |
Konkursy regionalne
Nazwisko i imię | Klasa | Nazwa konkursu | Miejsce | Ranga konkursu | Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Dąbrowska Anna | 0 a | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | I miejsce | regionalny | Eliza Kikolska – Wróbel |
Sokół Wiktoria | I b | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Katarzyna Sokół |
Krzywiński Patryk | I c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Jadwiga Filipowicz |
Oleszkiewicz Joanna | I c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Jadwiga Filipowicz |
Polak Aleksandra | I c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Jadwiga Filipowicz |
Słomińska Oliwia | I c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Jadwiga Filipowicz |
Trzeszczkowski Mateusz | I c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Jadwiga Filipowicz |
Pieciul Hubert | II d | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Anna Bogusz |
Frąszczak Milena | II h | Projekt Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska 2017 | Złote pasmo | regionalny | Milena Kraszewska |
Bach Jakub | III c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | III miejsce | regionalny | Marzenna Winsko |
Klim Jakub | III c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Marzenna Winsko |
Parejko Igor | III c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Marzenna Winsko |
Zaniewska Maria | III c | X Regionalny Konkurs Plastyczny „Mistrz origami” | wyróżnienie | regionalny | Marzenna Winsko |
Konkursy miejskie i międzyszkolne
Nazwisko i imię | Klasa | Nazwa konkursu | Miejsce | Ranga konkursu | Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Polańska Patrycja | 0 a | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Joanna Kieda |
Ulianowska Kornelia | 0 a | „Ja i moja rodzina” | nagroda | miejski | Anna Biryło |
Polańska Patrycja | 0 a | „Moje ukochane zwierzątka” | nagroda | miejski | Dorota Hapunik |
Polańska Patrycja | 0 a | Konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna” | II miejsce | miejski | Ewa Wojciuk |
Ulianowska Kornelia | 0 a | Konkurs plastyczny „Konkurs walentynkowy” | nagroda | miejski | Urszula Falkowska |
Gołaszewicz Wiktoria | 0 a | „Mistrz origami” | wyróżnienie | miejski | Agnieszka Zdrojkowska |
Ulianowska Kornelia | 0 a | „Mistrz origami” | wyróżnienie | miejski | Agnieszka Zdrojkowska |
Malicki Bartosz | 0 b | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Joanna Kieda |
Masłowska Zuzanna | 0 b | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Joanna Kieda |
Kieda Izabela | 0 b | „Ja i moja rodzina każdego dnia” | nagroda | miejski | Joanna Kieda |
Kieda Izabela | 0 b | „Moje ukochane zwierzęta” | nagroda | miejski | Joanna Kieda |
Gezikhanov Amir | 0 c | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Anna Biryło i Bella Khunkerova |
Kurbanova Petimat | 0 c | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | wyróżnienie | miejski | Anna Biryło i Bella Khunkerova |
Elmurzaev Nur-Magomed | 0 c | „Moje ukochane zwierzęta” | nagroda | miejski | Anna Biryło i Bella Khunkerova |
Mosiej Patryk | I b | Miejski Konkurs Plastyczny „Kreatywna biżuteria” | wyróżnienie | miejski | Joanna Mosiej |
Sokół Wiktoria | I b | Miejski Konkurs Plastyczny „Kreatywna biżuteria” | wyróżnienie | miejski | Katarzyna Sokół |
Kociszewski Maya | I b | Miejski Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna” | III miejsce | miejski | Emilia Przystupa |
Oleszkiewicz Joanna | I c | „Moje ukochane zwierzątko” | nagroda | miejski | Jadwiga Filipowicz |
Polak Aleksandra | I c | „Mistrz origami” | wyróżnienie | miejski | Agnieszka Zdrojkowska |
Słomińska Oliwia | I c | „Mistrz origami” | wyróżnienie | miejski | Agnieszka Zdrojkowska |
Sobieszczak Oliwia | II a | „Bezpieczne zabawy zimowe” | nagroda | miejski | Ewa Stankiewicz |
Zalewska Zuzanna | II a | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | II miejsce | miejski | Katarzyna Zalewska |
Zalewska Zuzanna | II a | „Autyzm to niebieski świat wokół nas” | III miejsce | miejski | Małgorzata Krawie
lJustyna Olszewska |
Zalewska Zuzanna | II a | „Moje ukochane zwierzęta” | nagroda | miejski | Małgorzata Krawiel
Justyna Olszewska |
Szymborska Aleksandra | II b | Konkurs plastyczny „Ryby i ich środowisko naturalne” | I miejsce | miejski | Barbara Panasko |
Szymborska Aleksandra | II b | Konkurs plastyczny „Konkurs walentynkowy” | nagroda | miejski | Urszula Falkowska |
Semeniuk Hanna | II c | „Ja i moja rodzina każdego dnia” | wyróżnienie | miejski | Urszula Jurczykowska |
Sieklucka Angelika | II c | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Małgorzata Kuźmicka |
Ciborowska Dominika | II c | Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „Bezpieczne wakacje” | III miejsce | miejski | Małgorzata Kuźmicka |
Dudź Malwina | II c | „Bezpieczne zabawy zimowe” | wyróżnienie | miejski | Ewa Stankiewicz |
Dudź Malwina | II c | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | II miejsce | miejski | Wiesława Gajda |
Milewski Franciszek | II d | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | III miejsce | miejski | Anna Bogusz |
Drugow Michał | II d | Miejski Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna” | wyróżnienie | miejski | Anna Bogusz |
Drugow Michał | II d | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | wyróżnienie | miejski | Anna Bogusz |
Kamińska Amelia | II d | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | wyróżnienie | miejski | Ewa Stankiewicz |
Sienkiewicz Kamil | II d | Miejski konkurs przyrodniczo-techniczny „Karmnik dla ptaków” | I miejsce | miejski | Anna Bogusz |
Pieciul Hubert | II d | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Anna Bogusz |
Sienkiewicz Kamil | II d | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | wyróżnienie | miejski | Anna Bogusz |
Smolej Laura | II e | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | wyróżnienie | miejski | Emilia Przystupa |
Bochenko Nikola | II e | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Ewa Wojciuk |
Burchart Michalina | II e | „Najpiękniejsza palma i pisanka wielkanocna” | III miejsce | miejski | Ewa Wojciuk |
Chrzanowska Gabrysia | II e | Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna” | I miejsce | miejski | Ewa Wojciuk |
Jamiołkowska Maja | II e | „Ryby i ich środowisko naturalne” | III miejsce | miejski | Ewa Wojciuk |
Cherry Nina Katarzyna | II f | „Ryby i ich środowisko naturalne” | wyróżnienie | miejski | Ewa Stankiewicz |
Szkiłądż Klaudia | II f | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | III miejsce | miejski | Wiesława Gajda |
Milewska Emilia | II h | „Autyzm to niebieski świat wokół nas” | wyróżnienie | międzyszkolny | Milena Kraszewska |
Pietrasz Gabriela | III a | Konkurs plastyczny „ Wiosenne kwiaty” | nagroda | miejski | Agnieszka Zdrojkowska |
Nowik Dominika | III b | Konkurs plastyczny „Konkurs walentynkowy” | nagroda | miejski | Urszula Falkowska |
Białous Szymon | III b | Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna” | wyróżnienie | miejski | Elżbieta Nowik |
Ornowska Zuzanna | III b | Konkurs kształtnego pisania „Mistrz kaligrafii” | II miejsce | miejski | Elżbieta Nowik |
Radziszewska Weronika | III c | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | wyróżnienie | miejski | Marzenna Winsko |
Zaniewska Maria | III c | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | wyróżnienie | miejski | Marzenna Winsko |
Gnyś Wiktoria | III c | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | wyróżnienie | miejski | Marzenna Winsko |
Zaniewska Maria | III c | Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” | wyróżnienie | miejski | Marzenna Winsko |
Banach Patrycja | III d | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | wyróżnienie | miejski | Anna Tomczyk |
Marcinkiewicz Karolina | III d | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | wyróżnienie | miejski | Anna Tomczyk |
Bielska Patrycja | III e | Konkurs wiedzy super głowy 2017 | IV miejsce | miejski | Beata Krzemińska |
Pyszczek Zofia | III f | Rób aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą. | III miejsce | międzyszkolny | Wiesława Zientara |
Goroszewski Maciej | III g | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | I miejsce | miejski | Elżbieta Ławreszuk |
Goroszewski Maciej | III g | Konkurs wiedzy super głowy 2017 | I miejsce | miejski | Elżbieta Ławreszuk |
Bazydło Angelika | III g | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | I miejsce | miejski | Elżbieta Ławerszuk |
Chlabicz Kacper | III g | Poezja Anny Bayer | nagroda | miejski | Elżbieta Ławreszuk |
Łupiński Maks | III g | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | I miejsce | miejski | Wiesława Gajda |
Mitkiewicz Katarzyna | III h | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | III miejsce | miejski | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Trusiewicz Weronika | III h | Życie i twórczość H. Ch. Andersena | III miejsce | miejski | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Zakrzewski Błażej | III h | „Mój kolega cudzoziemiec” | III miejsce | miejski | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Grecki Patryk | III h | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | wyróżnienie | miejski | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Zakrzewski Błażej | III h | „Moja bajka” | wyróżnienie | miejski | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Konkursy szkolne
Nazwisko i imię | Klasa | Nazwa konkursu | Miejsce | Ranga konkursu | Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Polańska Patrycja | 0 a | „Kartka wielkanocna” | II miejsce | szkolny | Ewa Wojciuk |
Okruszko Kornel | I b | Szkolny Wielkanocny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Palma i Pisanka Wielkanocna” | II miejsce | szkolny | Joanna Okruszko |
Bućko Agata | I b | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | wyróżnienie | szkolny | Eliza Kikolska – Wróbel |
Onacik Wiktoria | I d | Konkurs kaligraficzny klas pierwszych | I miejsce | szkolny | Barbara Rzepniewska |
Wąsińska Julia | II a | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | I miejsce | szkolny | Wiesława Gajda |
Tymińska Zofia | II a | Konkurs pięknego czytania klas II | III miejsce | szkolny | Małgorzata KrawielJustyna Olszewska |
Słomińska Urszula | II a | Konkurs fotograficzny „Zimowy Białystok” | III miejsce | szkolny | Małgorzata KrawielJustyna Olszewska |
Kruk Julia | II a | „Najpiękniejszy zeszyt lektur” | nagroda | szkolny | Małgorzata KrawielJustyna Olszewska |
Słomińska Urszula | II a | „Najpiękniejszy zeszyt lektur” | nagroda | szkolny | Małgorzata KrawielJustyna Olszewska |
Szarkowska Patrycja | II b | „Plakat promujący picie mleka” | nagroda | szkolny | Barbara Panasko |
Piećko Oskar | II b | „Najładniejszy dzienniczek lektur” | nagroda | szkolny | Barbara Panasko |
Sewioło Maria | II b | „Najładniejszy dzienniczek lektur” | nagroda | szkolny | Barbara Panasko |
Ciborowska Dominika | II c | „Najładniejszy dzienniczek lektur” | laureat | szkolny | Małgorzata Kuźmicka |
Sieklucka Angelika | II c | „Najładniejszy dzienniczek lektur” | laureat | szkolny | Małgorzata Kuźmicka |
Snarska Ewelina | II c | „Konkurs pięknego czytania” | wyróżnienie | szkolny | Małgorzata Kuźmicka |
Zalesko Kacper | II c | „Turniej gry w Superfarmera” | III miejsce | szkolny | Małgorzata Kuźmicka |
Dudź Malwina | II c | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | II miejsce | szkolny | Wiesława Gajda |
Mackiewicz Aleksandra | II d | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | wyróżnienie | szkolny | |
Kamińska Amelia | II d | Wielkanocny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Palma i Pisanka Wielkanocna | wyróżnienie | szkolny | Dorota Borsuk |
Sienkiewicz Kamil | II d | Szkolny konkurs plastyczny „Plakat reklamujący picie mleka” | wyróżnienie | szkolny | Anna Bogusz |
Bełbot Oliwier | II e | „Plakat promujący picie mleka” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Burchart Michalina | II e | Wielkanocny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Palma i Pisanka Wielkanocna | III miejsce | szkolny | Dorota Supronowicz |
Chrzanowska Gabrysia | II e | Wielkanocny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Palma i Pisanka Wielkanocna | wyróżnienie | szkolny | Dorota Supronowicz |
Roszkowska Patrycja | II e | „Najpiękniejszy dzienniczek lektur” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Snarska Martyna | II e | „Najpiękniejszy dzienniczek lektur” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Smolej Laura | II e | „Konkurs pięknego czytania” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Smolej Laura | II e | Miejski konkurs Plastyczno-Literacki pt. „Wiosno, wiosno ach to ty” | wyróżnienie | szkolny | Emilia Przystupa |
Smolej Laura | II e | „Poezja nieznana Hanny Niewiadomskiej” | III miejsce | szkolny | Ewa Wojciuk |
Snarska Martyna | II e | „Moje kochane zwierzęta” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Jamiołkowska Maja | II e | „Moje kochane zwierzęta” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Żabiuk Mateusz | II e | „Moje kochane zwierzęta” | nagroda | szkolny | Ewa Wojciuk |
Szkiłądź Klaudia | II f | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | III miejsce | Szkolny | Wiesława Gajda |
Cherry Nina Katarzyna | II h | „Świat czarno – biały, pomysł wspaniały” | wyróżnienie | szkolny | |
Korbut Błażej | III b | Konkurs recytatorski poezji nieznanej Hanny Niewiadomskiej” | I miejsce | szkolny | Elżbieta Nowik |
Korbut Błażej | III b | Konkurs pięknego czytania | I miejsce | szkolny | Elżbieta Nowik |
Białous Szymon | III b | Turniej gry w Superfarmera | IV miejsce | szkolny | Elżbieta Nowik |
Magnuszewska Aleksandra | III c | Konkurs Ortograficzny klas III | II miejsce | szkolny | Marzenna Winsko |
Bach Jakub | III c | Konkurs Ortograficzny klas III | III miejsce | szkolny | Marzenna Winsko |
Gnyś Wiktoria | III c | Konkurs Ortograficzny klas III | III miejsce | szkolny | Marzenna Winsko |
Maj Aleksandra | III c | Konkurs piosenki anglojęzycznej „Sing a song” | II miejsce | szkolny | Izabela Skup |
Maj Aleksandra | III c | Turniej gry w „Superfarmera” | I miejsce | szkolny | Marzenna Winsko |
Szymborska Anna | III d | Konkurs Ortograficzny klas III | II miejsce | szkolny | Anna Tomczyk |
Rafałowicz Michał | III d | Konkurs Ortograficzny klas III | II miejsce | szkolny | Anna Tomczyk |
Waszczeniuk Oliwia | III g | „Witaj wiosno” | wyróżnienie | szkolny | Ewa Stankiewicz |
Laskowski Cezary | III g | Z logiką na ty | III miejsce | szkolny | Elżbieta Ławreszuk |
Mitkiewicz Katarzyna | III h | Z logiką na ty | II miejsce | szkolny | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Trusiewicz Weronika | III h | „Plakat reklamujący picie mleka” | nagroda | szkolny | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Zakrzewski Błażej | III h | Z logiką na ty | III miejsce | szkolny | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Makowska Amelia | III h | Mistrz ortografii | I miejsce | szkolny | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Protassewicz Kinga | III h | „Plakat reklamujący picie mleka” | nagroda | szkolny | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Wasilewski Szymon | III h | „Plakat reklamujący picie mleka” | nagroda | szkolny | Agnieszka Myszkowska
Marta Grabowska |
Konkursy parafialne
Nazwisko i imię | Klasa | Nazwa konkursu | Miejsce | Ranga konkursu | Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Okruszko Kornel | I b | Parafialny Konkurs „Święty Kazimierz Królewicz – godziwy czciciel Eucharystii i NMP” | I miejsce | parafialny | Joanna Okruszko |